Agencja eventowa Extreme Project specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych.
Organizujemy szkolenia, konferencje oraz wyjazdy motywacyjne. Dostarczamy niezapomnianych wrażeń podczas aranżowanych przez nas imprez sportowo-rekreacyjnych.

Organizujemy kompleksowo pikniki firmowe, szeroko pojęte spotkania integracyjne, rozmaite degustacje i szkolenia np. z jazdy off-road, wspinaczki czy strzelectwa. Zapewniamy oprawę artystyczną podczas wieczorów tematycznych.

Nagłaśniamy koncerty, spektakle i wydarzenia w placówkach klientów. Organizujemy wyprawy i wycieczki na całym świecie. Nasze eventy charakteryzują się z dużą dawką adrenaliny oraz różnorodnych form aktywnego wypoczynku. Działamy aktywnie na terenie całego kraju oraz za granicą. Proponowane przez nas różne formy spędzenia wolnego czasu, oprócz wspaniałej zabawy z dużą porcją wrażeń pozwolą Państwu na zintegrowanie zespołu, nauczą grupowego osiągania sukcesu, dadzą uczestnikom możliwość wykazania się trafnością i szybkością podejmowanych decyzji.

Aktywny wypoczynek cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju w związku z tym firmy dbając o kondycję i zdrowie swoich pracowników coraz częściej sięgają po taką formę wypoczynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy przygotowani na kompleksową organizację wyjazdu firmowego. Działalność naszej firmy opieramy na doświadczeniu i pasji ludzi u nas zatrudnionych oraz na współpracy tylko z najlepszymi, doświadczonymi instruktorami i firmami które współtworzą z nami duże projekty. Dewizą naszej firmy jest przede wszystkim profesjonalizm, bezpieczeństwo uczestników i wspaniała zabawa. Posiadamy ubezpieczenia: OC Firma oraz Sporty extremalne.

Zapraszamy serdecznie do współpracy !!!